| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Мечо Пух Нов потребител

Регистриран на: 05 Фев 2006 Мнения: 32
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 13:22 Заглавие: Търся схема за ТВ JVC AV-S280EGT |
|
|
| Шаси BYII ,за BYI имам но не ми върши работа в случая.Благодаря предваритолно на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 14:59 Заглавие: |
|
|
Току що ми изпратиха,във формат DJVU е но качеството е отвратително,да пращам ли? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Мечо Пух Нов потребител

Регистриран на: 05 Фев 2006 Мнения: 32
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 18:23 Заглавие: |
|
|
| Пращай смело Дима.Много благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 18:53 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви го,но качеството е отчайващо. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Мечо Пух Нов потребител

Регистриран на: 05 Фев 2006 Мнения: 32
|
Пуснато на: Сря Фев 22, 2006 22:16 Заглавие: |
|
|
| Благодаря много.Получих я но ще те помоля,както и останалите умастници във форума разбира се за още нещо-трябва ми datasheet за една памет MN1226 или схема на телевизор с тая гнусотия,че опрях до памет и намирам само нормален корпус с 16 крака ,а оригинала е MN1226S-за смд-монтаж с 18 крака и трябва да присаждам,ама не знам кой крак на кой отговаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|