| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
yuli_rz Нов потребител

Регистриран на: 12 Юни 2003 Мнения: 44 Местожителство: razgrad
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 16:32 Заглавие: servizen za BEKO |
|
|
| Колеги помогнете с влизането в сервизен режим на BEKO модел Т870XS,процесора му е TDA9555H/N1 .ТВ е донесен за звук ,в менюто има BG но не се сменя.Имам оригиналния пулт.Чакам някакви идеи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 16:53 Заглавие: Re: servizen za BEKO |
|
|
| yuli_rz написа: | | Колеги помогнете с влизането в сервизен режим на BEKO модел Т870XS,процесора му е TDA9555H/N1 .ТВ е донесен за звук ,в менюто има BG но не се сменя.Имам оригиналния пулт.Чакам някакви идеи. |
Може би ще е по-лесно, ако напишеш шасито на телевизора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yuli_rz Нов потребител

Регистриран на: 12 Юни 2003 Мнения: 44 Местожителство: razgrad
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 17:10 Заглавие: servizen za BEKO |
|
|
| Проблема е че не се знае,или аз него знам.На етикета вътре пише:C3 28 PH1BG MN TX 1 S K Y Z C .Кое от това е модела на шасито? Дано Ви помогне . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 17:59 Заглавие: |
|
|
| Ако искате да ви пратя памет от друго BEKO с двата стандарта за звук и същия процесор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yuli_rz Нов потребител

Регистриран на: 12 Юни 2003 Мнения: 44 Местожителство: razgrad
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 18:30 Заглавие: servizen za BEKO |
|
|
| Колега прати ще пробвам.На [email protected] ще чакам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 18:50 Заглавие: |
|
|
| Другият начин е да смениш ПАФ филтър и да имаш сервизен пулт за да можеш да влезеш в сервиз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yuli_rz Нов потребител

Регистриран на: 12 Юни 2003 Мнения: 44 Местожителство: razgrad
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 18:54 Заглавие: servizen za BEKO |
|
|
| Колега а как се влиза в сервизен на това BEKO ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 19:34 Заглавие: |
|
|
Пробвай следните варианти:
1.MENU 8500
2.МЕNU 9301
3.(канал+) (канал-)едновремено на плота на тв _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 9:46 Заглавие: |
|
|
| Пратих ви паметта, но за всеки случаи си изчети старата. Късмет. А за сержиза на Beko то опитаи и с MENU 8655 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 12:05 Заглавие: |
|
|
Ето нещо и от руснаците за сервиз : ГОРИЗОНТ 63/70СTV-698 процессор TDA9555H
На ПДУ RC-5 с раздельными регулировками изображения. Кнопка "КОНТРАСТ" - вход в сервисный режим.
[/b] _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|