| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Topsy Активен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 92 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 15:28 Заглавие: Renault - code? |
|
|
Здравейте колеги. Интересувам се от това радио марка Pioneer модел KEH-M1080. Не ми е попадало такова, а според някои данни кодът му е в памет S220. Каква е тази памет, с какво да я чета и ако имате работещ дъмп, бихте ли пратили. Благодаря на всички предварително! 
Последната промяна е направена от Topsy на Чет Фев 16, 2006 13:10; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 15:33 Заглавие: Re: Renault - Pioneer code? |
|
|
| Topsy написа: | Здравейте колеги. Интересувам се от това радио марка Pioneer модел KEH-M1066ZRN-02. Не ми е попадало такова, а според някои данни кодът му е в памет S220. Каква е тази памет, с какво да я чета и ако имате работещ дъмп, бихте ли пратили. Благодаря на всички предварително!  |
Прочети с220 като 93с56 и атачни дъмпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 16:04 Заглавие: |
|
|
Topsy да наеш какво ядове брах с тая гадина преди около 1 месец чети памета кото 93с46 и пуснуи дъмпа _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 16:19 Заглавие: |
|
|
За какви ядове говориш завърташ краката после четеш и пишеш без проблем. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Topsy Активен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 92 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 16:43 Заглавие: |
|
|
Пратил съм ви дъмпа на пощата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 17:42 Заглавие: |
|
|
plamen petrov Бяха в смятането на кода _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
prodan Нов потребител

Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 17:58 Заглавие: |
|
|
и какво да му го смяташ ... стандартна кодировка за Пайнер
2 Topsy - ако се затрудниш - пусни бина ,ще ти дам две цифри по избор  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 16:54 Заглавие: |
|
|
Пускам бина от името на Topsy _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
prodan Нов потребител

Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 18:14 Заглавие: |
|
|
интересна интрига се заформя
Pavlik, а аз останах с впечатление че след всички ядове дето си ги брал вече нямаш проблеми със смятането на кода ??
Topsy, какво стана бре човек ?! вчера ти пратих три от четирите цифри на кода...
остава да запоиш един цокъл на кабели във апарата и още един на смд-то и напред към колата. два опита - в програматора и зануляваш .... за 25 минути работа с фас паузите барабар. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 19:08 Заглавие: |
|
|
prodan да сигурно немога да смятам кода  _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|