 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Вто Юли 25, 2006 21:48 Заглавие: ПЕРАЛНЯ BOSCH MAXX WFL 2460 |
|
|
Колеги проблема е следния .Пералнята топли водата само когато е на кеф Значи аз се занимавам основно с телевизори та това което можах да направя беше .Нагревателя е здрав , припоих всички споики ,процесора също, връзките са ок, Процесора е моторолски . Имам съмнение в датчика или програмата на процесора(с вътрешна памет) . Значи в момента пералнята си пере със студена вода ,прави абсолютно всички операции. имам предвид че не го открива като грешка? Ако някои може да помогне ще съм му много благодарен _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Маринов Нов потребител

Регистриран на: 01 Май 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 18:23 Заглавие: |
|
|
| Ниворегулатор или ТО ако има такива. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|