| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
grigor Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 129
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 17:36 Заглавие: Toshiba 82MW8S проблеми с кинескопа |
|
|
цветовете не са никак добри дава един син отенък на целия екран.В сервиза казаха, че кинескопа е заминал, но исках да се допитам и до вашето компетентно мнение дали кинескопа е за смяна или е възможно да е друг дефект? Благодаря!
Последната промяна е направена от grigor на Пон Мар 06, 2006 18:08; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 17:44 Заглавие: |
|
|
Да не сме врачки без да е погледнат апарата да ти се каже дали си за кинескоп или не  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grigor Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 129
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 18:11 Заглавие: |
|
|
А какъв е начина да разбера дали е кинескопа или не е ще ми кажите ли ?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 19:07 Заглавие: |
|
|
| grigor написа: | А какъв е начина да разбера дали е кинескопа или не е ще ми кажите ли ?  |
Състоянието на кинескопа се проверява със специален уред. Можеш да разбереш дали "синеенето" на картината е от кинескопа като го смениш с друг или (това не го препоръчвам) като увеличиш отоплението на кинескопа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 20:02 Заглавие: |
|
|
благодаря ви сега имам от каде да зпочна така, че бързо ще разбера дали е кинескопа радвам се че има ви има! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|