juli_75 Активен потребител

Регистриран на: 07 Мар 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 19:31 Заглавие: Проблем с CATV усилвател |
|
|
Здравейте!Попадна ми един CATV усилвател на SAMEL90,ударен от гръм.Не зная модела,тъй като
лепенката е изтрита.С един вход и един изход е (F-конектори),регулатор на усилването,четири
букси за захранване (като на автоусилвателите изходите за тонколони).Захранването е външно.С шест транзистора е,
като 4 са високочестотни.Първите два са BFR96S.Проблема е с двата крайни.Единия е "изпепелен",
останали са само изводите му и не мога да разбера какъв е бил.На другия част от корпуса е
оцеляла,той е BFQ32.Предполагам,че единия е PNP,a другия NPN.Също така не знам какво му е захранването.
Ако някой може да помогне,ще съм много благодарен! |
|