| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 12:45 Заглавие: Сервизен режим на TV Sharp DV-3770S |
|
|
| Сервизен режим на TV Sharp DV-3770S |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 13:35 Заглавие: |
|
|
| Дай повече инфо. проц. и ........... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 13:54 Заглавие: |
|
|
| Колега регистрирай се!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mariqn Гост
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 16:45 Заглавие: |
|
|
| vladim написа: | | Дай повече инфо. проц. и ........... | kolegi procesora e sda 20661-a539 videoto e mc44006p. blagodarq predvaritelno. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 17:02 Заглавие: |
|
|
| Пусни едно търсене из форума с ключова дума 4BSA. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 17:38 Заглавие: |
|
|
КОЛЕГА дайси имейла да ти пратя сервизното описание.
Провери това
Процессор IX1492BM, SDA-20561
Чтобы войти в сервисный режим необходимо на блоке VIDEO соединить терминалы (3) и (6)конектор TB. После чего нажмите кнопку MODE на пульте ДУ. Появится сообщение -SERV-. Затем удалите перемычку. Выбор регулировки СН- и СН+. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mariqn Гост
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 17:54 Заглавие: |
|
|
| digital написа: | КОЛЕГА дайси имейла да ти пратя сервизното описание.
Провери това
Процессор IX1492BM, SDA-20561
Чтобы войти в сервисный режим необходимо на блоке VIDEO соединить терминалы (3) и (6)конектор TB. После чего нажмите кнопку MODE на пульте ДУ. Появится сообщение -SERV-. Затем удалите перемычку. Выбор регулировки СН- и СН+. | [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 17:57 Заглавие: |
|
|
| Виж си пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|