| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Expressel Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2005 Мнения: 215 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 17:45 Заглавие: ДУ - за ТВ - KARCHER CTV-6028 a VT |
|
|
Моля за помош за ДУ ( Conel ili Pilot) за ТВ KARCHER CTV 6028 . Процесор SAA 5291PS/105 и шаси 17252 VC/FS. Благодаря предварително.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 17:56 Заглавие: |
|
|
| Опитай с P1690, P3026 или FRC2043. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 19:28 Заглавие: |
|
|
| Опитаи с универсиален пилот от новите с код 213. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Expressel Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2005 Мнения: 215 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 10:07 Заглавие: |
|
|
За жалост не става . Влиза се в менютата за звук , картина, таблица на каналите и други, но в меню за настройка не. Пробвахме с десетина модела ДУ с филипс протокол, със задържане на син или жълт бутон - не става. Ако някой има други идеи .... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 10:22 Заглавие: |
|
|
| Expressel, ако имаш универсален Pilot напиши с кои кодове работи и някои "по-особенни" команди на кои бутони се намират. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Expressel Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2005 Мнения: 215 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 12:51 Заглавие: |
|
|
| Пробвах P1690, P1696, Vestel 2040, FRC909, FRC2043 и още други вече не помня - Червен бутон-Звукови настройки, Зелен - Настройки на картината, Жълт- таблица на каналите , син- Soure select таймер и език на някой от ДУ бутон меню вътри тези менюта. Бутон инстал на P1696 не реагира. И какви ли не комбинации други, но меню за инсталации не излиза |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 13:00 Заглавие: |
|
|
Expressel, успокой малко топката.
За да стане работата - напиши с кое какво прави, а не така общо тъй като цветните бутони дето си ги споменал са с различни команди при различните пултове.
Пиши на лични. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 14:35 Заглавие: |
|
|
Проблема не ти е в дист. ,а
че не знаеш как да го настоиш телевизора-и аз първия път бая са чудих доде го разбера.Трябва да имаш един бутон меню дето ги мести тия четирите работи дет ги описваш едно след друго с по едно натискане-кат набараш тоя бутон тогава ша стане чак,а тези зеления,жлътия и т.н. са само за бърз достъп до съответните подменюта.Та с тоя бутон който е най-стандартния бутон MENU
от протокола RC5 или "Фотон-график" или код 1011-Виза
или Пилот 1690 или не знам как по-просто да ти го обясня,абе най-стандартния филипсов протокол който е открай време по дъртите Самсунзи,Голдстари с PCA....030 процесор хващаш му бутона меню и натискаш и задържаш 5-7 секунди докато се появи едно съвсем ново меню-меню настройки-за автоматично-след тва цъкаш още веднъш да се яви меню настройки за ръчна и действаш.Ако имаш и бял бутон още от първото меню за автоматична вадиш и АПС.Тва е,ко нещо не си разбрал-питай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Expressel Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2005 Мнения: 215 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 15:10 Заглавие: |
|
|
Проблема е решен. Натиска се и се задържа бутон МЕНЮ за 3-4 сек. Номерът става само при първоначално натискане и задържане - т.е. появява се менюто за звука и след 3 сек хоп си в настройките , после пак МЕНЮ и си в ръчна настройка.Иначе бутона МЕНЮ сменя отд. менюта за звук, картина и т.н., които се дублират и от червен, зелен, жълт и син бутони. Посоченоте действия стават с П909, П2043, П2081 на Конел (с Пилот е аналогично)
Благодаря на РЦ за това , че ме накара да опиша кой бутон точно какво прави и по този начин открихме вярното решение. Благодаря и на всички съфорумци дали идея по проблема
Хе - хе и госта го е написал, но го видях чак след като написах поста, както и да е Благодаря, дано инфото е полезно .  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|