| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 10:21 Заглавие: Funai MK8 |
|
|
От известно време ТВ с това шаси правят проблем със звука .Настроиваш филтрите и всичко тръгва .Направил съм по този начин доста ТВ не е имало рекламации.Но днес ми донесоха ТВ ремонтиран преди 3-4 месеца като бутнах пак филтрите звука си доиде но това не е нормално.Някои открил ли е от къде е проблема ,от С във филтъра, от захранване на мчу или нещо друго .Ако е от С във филтрите знае ли някои тяхната стоиност. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 10:38 Заглавие: |
|
|
Най вероятно е от кондезатора,защото съм сменял с работеща бобинка и съм нямал проблем. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 10:42 Заглавие: |
|
|
А какви са стоиностите филтрите са два за 5.5 и 6.5 .Интересното е че мърдат и двете системи. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 10:55 Заглавие: |
|
|
С 47р дори не се наложи настроика на филтъра значи е точно толкова или нещо много близо. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|