| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marian11 Гост
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 20:37 Заглавие: TV Watson FA5112 PASS ??? |
|
|
Колеги някой ако знае каква е паролата или има бин за този модел да прати на [email protected]
пулта не е оригинален конел е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 20:55 Заглавие: |
|
|
| С какъв процесор е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 21:20 Заглавие: |
|
|
Извинявам се marian11,но Вие лично отваряли ли сте телевизора ,зощото впоред моя архив,този телевизор е с процесор в който е паметта,така,че не знам да има бин за него.Ако е така както предполагам кажете ми какво е ДУ,оргинално или не,ако е оргинално с каква ИС за да Ви помогна.Ако телевизора има външна памет/в което се съмнявам/ пишете за да си изменя записките. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marian11 Гост
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 21:56 Заглавие: |
|
|
| Несам го отварял утре ще го видя как е изпалнен.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 22:01 Заглавие: |
|
|
Нов ден,нов късмет. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|