| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 19:48 Заглавие: дъмп за Самсунг СК-5339ZB |
|
|
С неговия дъмп не работи режима на избиране.С нов дъмп,който аз имам
процесора се отключва ,но картината е тъмна при max на яркост и контраст.Скрийна е нормален.Тв имаше проблем и в захранването .В стендбай вдигаше до 180 волта.Процесор SZM-145CV, 24CO4,SMR 40200C. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 20:31 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с този |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 20:38 Заглавие: |
|
|
| виж си пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 21:36 Заглавие: |
|
|
| Нещата се оправиха още с дъмпа на danco+ малко servise mode.Благодаря ви! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|