| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:33 Заглавие: Дъмп за Филипс 20РТ1354/58 |
|
|
| Колеги,шасито е L9.2E.Моля ако някой има дъмп за тоя модел да ми го изпрати.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:35 Заглавие: |
|
|
Виж това ще свърши ли работа _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 13:31 Заглавие: |
|
|
| Колега,благодаря но с тоя дъмп се държи както с гола 08.При запускане от дежурен режим светодиода започва да мига 1 път дълго,2 пъти късо.Сравнявайки информацията в паметите нямат общи неща.Със оригиналната се опитва да тръгне и спира. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 13:39 Заглавие: |
|
|
Ето още един. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 14:18 Заглавие: |
|
|
| Колега,и тая не е.С тая след първите 3 мигания мига накъсо още 6 пъти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 14:22 Заглавие: |
|
|
| И от мене един. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 14:43 Заглавие: |
|
|
| val13 написа: | | Колега,и тая не е.С тая след първите 3 мигания мига накъсо още 6 пъти. |
и двата дъмпа са свалени от работещи TV-та първия е 20"с процесор SAA55542PS/M4/0270 а втория 14" с SAA5542PS/M2/0074 за съжаление не разполагам с друг. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 15:08 Заглавие: |
|
|
| Я пробвай и от тоя пакет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 16:04 Заглавие: |
|
|
Благодаря колеги.Оформиха се 2 вида мигане на светодида.Първият е с първият дъмп на колегата Ноел и на Любо/Русе/.Той е 1 делго и 2 къси мигания.Вторият е с вторият дъмп на колегата Ноел и Маком/Русе/.Той е 1 дълго 2 къси 6 къси.Според това,което пише на дъмповете верни трябва да са първите.Ошашарих се.Някой знае ли какво означава 1 дълго и 2 къси мигания?Този резултат е от 6 бина.Помогнете!!!!!
Процесор SAA5542PS M2/0027 VER1.1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|