| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Мар 12, 2006 19:02 Заглавие: TV BEKO servizno meniu :-(problem |
|
|
| Колеги този телевизор бе си смахнал паметта но влязох в сервизното меню и го оправих .Влизането ставаше като при напълно изключен телевизор натискам бутони Р+ и Р- едновременно и после мрежовия ключ.Но след няколко влизания вече неще така.Някой може ли да ми каже защо стана така и има ли друг начин за влизане в сервизното меню? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Нед Мар 12, 2006 19:25 Заглавие: |
|
|
| Напиши поне кое шаси е или с кои процесори за да ти кажем нещо . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Мар 12, 2006 19:41 Заглавие: |
|
|
| top serviz написа: | | Напиши поне кое шаси е или с кои процесори за да ти кажем нещо . | Колеги в момента го гледам телевизора не ми се отваря сега но утре ще пиша за шасито понеже на работа имам същото шаси за резервни части.Но ми се види странно че стана така и когато това се получи телевизора от 50 канала стана 100 канала иначе сега си работи добре макар да имам проблем с видео входа от скарта който изби при една проба после смених чипа дето комутира сигналите но мина известно време и той се прецака както си гледах филм с компа от видеокартата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 10:26 Заглавие: |
|
|
| top serviz написа: | | Напиши поне кое шаси е или с кои процесори за да ти кажем нещо . |
Колеги шасито е : 58G190-01
процесора:SDA20563-A516
ako ima i shema samo 6te sam blagodaren nqkoi da mi pomogne da q namerq:-) На едно място прочетох че шасито е 10.3 Beko
ако някой го има моля да ми го прати ако може:-) благодаря предварително:-) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 14:01 Заглавие: |
|
|
| eto dump |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wankin75 Нов потребител

Регистриран на: 04 Мар 2006 Мнения: 28 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 18:30 Заглавие: |
|
|
| Имаш поща |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 19:27 Заглавие: |
|
|
| wankin75 написа: | | Имаш поща |
Колеги благодаря на всички за помоща:-)Мисля че като презапиша паметта ще се оправи работата а схемата дето ми я прати колегата е чудесна:-))) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|