 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 6:11 Заглавие: Re: samsung cw5051 |
|
|
процесора е - SIM 107 , eprom - 93c46
TV-то блокира като поработи , остава на програмата която е в момента и не реагират никакви бутони ,нито дистанционното
паметта е сменена , захранването е в норми ,кондензаторите също,кварца е сменен - пробвах и с работещ процесор и пак блокира и то неопределено -- дайте някакви идеи
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 8:03 Заглавие: |
|
|
| Има 2 блокирали бутона в управлението на процесора.Тогава блокира и не се управлява. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 12:16 Заглавие: |
|
|
какво ли не сменях - резултата беше един и същ , накрая забелязах че като пипна със сондата на осцилоскопа на 4-то краче на епрома - ТВ-то започваше да действа , запоих му едно R-че 1к5 м/у 4-то и маса и сега работи вече 4-5 часа без проблем _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|