| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:42 Заглавие: шаси 12,4 |
|
|
Колеги,телевизора е LG-NR-CK-14F84X и е свит по хоризонтала,разширен по вертикала и още ред проблеми.Ще му трябва май или дъмп или вход в сервиз,ама ги нямам и двете.Проца е SDA 5552 А006,паметта с04-SMD.Между другото какъв преходник трябва да направя за да мога да я програмирам. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:44 Заглавие: |
|
|
Бутона "контраст - " от пулт по протокол RC5 с отделни регулировки.
Р909 да речем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:45 Заглавие: |
|
|
Я си оправи захранването не ти трябва памет _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 20:04 Заглавие: шаси 12,4 |
|
|
| plamen petrov написа: | | Я си оправи захранването не ти трябва памет | Да,но не може да смени и обхватите-стои само на ДМВ. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 21:02 Заглавие: |
|
|
Ако захранването ти наистина е ниско оправи първо него.Не може при неработещо захранване да се мъчиш да правиш всякъкви други дефекти. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Съб Мар 11, 2006 10:43 Заглавие: |
|
|
след като влезеш с контр.- на rc-05 избери вид на тунера philips ,с цветните бутони на ориг.ду влизаш в под мену там ще оправиш и размера, но както писаха колегите пьрво захранването.успех _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Съб Мар 11, 2006 13:42 Заглавие: шаси 12,4 |
|
|
Захранването е идеално.Всички напр.са в норма.Все пак ако някой има дъмп за това шаси,нека го прати.И как програмирате SMD памети?С какви приставки?Пълни копия ли са нормалните С04 и тези. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Мар 11, 2006 14:00 Заглавие: Re: шаси 12,4 |
|
|
| tehnica написа: | | Пълни копия ли са нормалните С04 и тези. |
Да, но защо не ползваш влизането в сервиз?
Това, че ще налееш нов дъмп не е гаранция, че пак няма да потрябва регулиране на геометрията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Съб Мар 11, 2006 15:21 Заглавие: шаси 12,4 |
|
|
Понеже е толкова разширен по вертикали,че не виждам надписите в сервиза. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Мар 11, 2006 15:29 Заглавие: Re: шаси 12,4 |
|
|
| tehnica написа: | | Понеже е толкова разширен по вертикали,че не виждам надписите в сервиза. |
Това вече ме съмнява да е проблем който да се оправи само чрез сервиза.
Телевизора трябва да тръгне и с празна памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|