| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
forum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 324
|
Пуснато на: Вто Мар 28, 2006 20:13 Заглавие: Програматор poliprog.как се активира ? |
|
|
| Програматор poliprog.как се активира ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Мар 28, 2006 20:53 Заглавие: |
|
|
Сигурен ли си в името?
Я дай линк и уточни въпроса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Мар 28, 2006 20:59 Заглавие: програматор |
|
|
| пони е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
forum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 324
|
Пуснато на: Сря Мар 29, 2006 7:44 Заглавие: programator |
|
|
| programatora se prodawa s disk kadeto ima instalacia na ''PonyProg'', kato se polzwa whodowete na komp. 1 ili 2. s po 9 kraka.kade gresha? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
brum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Окт 2005 Мнения: 186
|
Пуснато на: Сря Мар 29, 2006 8:04 Заглавие: Re: programator |
|
|
| forum написа: | | programatora se prodawa s disk kadeto ima instalacia na ''PonyProg'', kato se polzwa whodowete na komp. 1 ili 2. s po 9 kraka.kade gresha? |
"PonyProg" е различно от "poliprog" ( т'ва второто даже не съм го чувал ). Активирне доколкото помня - няма. Мисля че е freeware. И тези "s po 9 kraka" - са 9 пинови, вход/изход-и, наречени още сериини интерфеиси. Та относно въпроса "kade gresha?" - отговора е в знанията. Прочети малко help-овете на програмата.
Ето и линк към версия която току-що пуснах и нищо не намерих за активиране: http://peshogeorgiev.data.bg/Install/Electronic/PonyProg2000bg%20Retail.rar |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Мар 29, 2006 14:41 Заглавие: |
|
|
| Като я инсталираш излиза иконката с кончето.Щтракаш два пъти вурху нея и горе от меню SETUP избираш Interface setup...и там задаваш-сериен порт и порт1.После влизаш наново и от същото меню избираш Calibration натискаш го дава ти калибрация ОК натискош ОК и готово. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tan4 Активен потребител

Регистриран на: 07 Юли 2005 Мнения: 72 Местожителство: стара эагора
|
Пуснато на: Сря Мар 29, 2006 21:43 Заглавие: |
|
|
| Има версия и на български .BG PROG. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Сря Мар 29, 2006 22:02 Заглавие: |
|
|
Тук има версия на български в раздела софтуер.
http://mladkonstruktor.bg/
Ако не я намериш мога да ти я пратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Мар 29, 2006 22:07 Заглавие: |
|
|
| След като толкова нещо се изписа - на някой да му е ясно за какво иде реч? Ако има такъв - нека да обясни, моля. Иначе темата може да замине там, дето всеки нещо може да си пише. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|