 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lz1ico Активен потребител

Регистриран на: 05 Яну 2003 Мнения: 72 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 21:42 Заглавие: Търся схема на дисплей от пеиджър Motorola Advisor |
|
|
Интересуват ме Номерата на краката и кои крак за какво се ползва
По принцип пеиджъра се води 4 редов но като гледам матрицата е разделена на 2 части.
Ако няки е подкарвал такова чудо на LPT моля да покаже как.
Подкарах няколко дисплея но този нещо се опъва
Разликата е че стандатрните HD44780 са със 14 крака,
а този ма на Моторолата има 23 крака, 2 от
които (вероятно) се ползват за 2 сегмента извън матрицата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz1ico Активен потребител

Регистриран на: 05 Яну 2003 Мнения: 72 Местожителство: Sofia
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|