Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Питане за прикачените файлове

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 2268
Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон Апр 03, 2006 18:29    Заглавие: Питане за прикачените файлове Отговорете с цитат

Имам един лек проблем с опознаването на прикачените файлове .Проблема е следния.Единия ми компютър е с WIN 98 SE и когато свалям някой дъмп от прикачен файл не му вижда името и типа.В прозореца ми предлага или DOC или ALL. като видове.По принцип след това файла се записва без разширение но мога да го използвам нормално.На другия комп със WIN 2000 PROFESIONAL това не е така и файловете се четат със името и съответното коректно разширение.Въпроса ми е дали мога да променя нещо за да се разпознават файловете на първия компютър който е със WIN 98SE ??? Благодаря предварително за мненията Very Happy
_________________
СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tropper
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005
Мнения: 1299
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 03, 2006 21:25    Заглавие: Отговорете с цитат

explorer -> Tools -> Folder Options -> View -> Hide file extensions for known file types

тва ли ти трябва?
_________________
Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov