| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 12:51 Заглавие: LINEA-схема |
|
|
| има ли някой схема че ми докараха 14"linea с изкаран импулсен траф,транзистори и други елементи липсват-процесора е TDA9381PS/N2,захранването е с транзистори,вертикално--STV8302A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 14:21 Заглавие: Re: LINEA-схема |
|
|
| ivan76 написа: | | има ли някой схема че ми докараха 14"linea с изкаран импулсен траф,транзистори и други елементи липсват-процесора е TDA9381PS/N2,захранването е с транзистори,вертикално--STV8302A |
Струва ли си да го възстановяваш? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 14:23 Заглавие: |
|
|
| клиента плаща до 100 лева неможах да го разубедя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 15:01 Заглавие: |
|
|
| ivan76 написа: | | клиента плаща до 100 лева неможах да го разубедя | При Кацарска има шасита със дистанционно стават за вграждане Помисли за този вариант ще стане по лесно и бързо а и ще ти остане шаси със части от което може да се вади доста материал успех  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 19:53 Заглавие: |
|
|
Бре че тука гледах да се продават 14" телевизори с три години гаранция за 120лв ???? Но като дава пари прави го и ги вземай...  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|