| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 8:52 Заглавие: NEO - TV- 1442TX `постояно в sten by |
|
|
Телевизора стои постоянно в дежурен режим и не може да се стартира нито от лицевия панел нито от пулта.
Процесор SDА 5555 A068 video STV 2248
Веско Хаджийски |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 9:10 Заглавие: |
|
|
Пробва ли с памет-напрежението на проца как е.Има вероятност и проца да е в канала.Ето запис -опитай _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 14:22 Заглавие: |
|
|
| има ли генерации на кварца на процесора? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 18:29 Заглавие: NEO - TV- 1442TX `постояно в sten by |
|
|
смених паметта и колегата Коцев ми презаписа дъмпфа.Влязох в сервиза , за корекция на геометрията ,като влязох в архива и със;
1- натискаш бутон МЕНЮ 2- 3 пъти натискаш бутон РЕКАЛЛ и трябва да си влезнал в сер режима излиза се също с бутона РЕКАЛЛ .
реших проблема .
Закривам темата
Благодаря на всички отзовали се,
Веско Хаджийски |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|