| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 17:11 Заглавие: Схема и помощ зa JVC C211EE |
|
|
Здравейте ако някой има схема да праща.Състава на ТВ то еSTR54041,M51309,M51346,AN5515,SBX-S002A,SBX-M002A.Проблема му е че влизам в настроика намира програма и при натискане на бутон PRESET за излизане от настроика картината се влошава същото се получава и при превключване от програма на програма.Мисля че иска донастройка на AFC то Тези SBX са прави платки към дънната първата мисля че е междинна а на втората маи е процесора . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 17:29 Заглавие: |
|
|
Схемата пътува.Проверете и smd електролитните кондезаторчета на процесорната платка _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 17:59 Заглавие: |
|
|
| dima благодаря сега ще го мисля. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 18:36 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Схемата пътува.Проверете и smd електролитните кондезаторчета на процесорната платка |
Направо да ги смени теси SMD кондензаторчета. Причината е в тях. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 18:48 Заглавие: |
|
|
| Колеги за С114 доС117 ли става въпрос.Сега съм врътнал малкоТ103 и го дебна.Ще сменя и С тата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 18:59 Заглавие: |
|
|
| ICO написа: | | Колеги за С114 доС117 ли става въпрос.Сега съм врътнал малкоТ103 и го дебна.Ще сменя и С тата. |
Кондензаторите са на модула SBX-M002A (на които е процесора) четири броя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 20:11 Заглавие: |
|
|
И да не забравиш да измиеш платката с коресилин.  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emo-evropa Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 583
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 22:05 Заглавие: |
|
|
Внимаваи за поляритета на електролитите.Не пипай бобинката гаранция само смени С-та та и би капака  _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 15:01 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички от кондензаторите всичко е ОК. Голям зор беше смяната.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|