 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 3:29 Заглавие: Philips dvd761 вече не отговаря на команди |
|
|
| здравейте колеги вчера търсех ъпдейт за едно двд из нета на един френски сайт попаднах на регион фрее код, е като го въведох двд то спря да приема всякакви команди , кода беше такъв- плей +159+033000000000+плей и тва е, някакви идеи как да си го върна или ресетна двд то , а да ви се намира дъмп за такова двд или фирмуеър? Philips dvd761/002 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 21:30 Заглавие: Re: Philips dvd761 вече не отговаря на команди |
|
|
| bucovalov написа: | | здравейте колеги вчера търсех ъпдейт за едно двд из нета на един френски сайт попаднах на регион фрее код, е като го въведох двд то спря да приема всякакви команди , кода беше такъв- плей +159+033000000000+плей и тва е, някакви идеи как да си го върна или ресетна двд то , а да ви се намира дъмп за такова двд или фирмуеър? Philips dvd761/002 |
Какво стана сега? Ограмотителя е направил груба грешка
Сега сериозно: Няма друг начин да си върнеш първоначалните настройки на DVD-то, освен с презаписване на флаша. .Ако имаш читав бин и съответния програматор, разбира се.
С firmware също няма да стане, защото DVD-то ти няма как да прочете диска. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 23:28 Заглавие: |
|
|
ами това са вчерашни новини да не ти казвам колега че си има бутонни комбинаций като open/close+ rewind + plug power = reset to virgin mode ! http://richard.foucault.free.fr/modules/news/ ей тука се регистрираш теглиш схемата и не тровиш хората , кода за това двд бил 055000000000 като го въведох всичко си доиде по старо му , сега ако някой можеше да ми каже защо спря да чете ЦД , двд отлично цд повече не ? това беше причината да почна да го човъркам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|