| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 18:11 Заглавие: daewoo 21Q1T-CP375 |
|
|
Колеги телевизора е със сменени видеопроц.TDA8374,процесор SDA5255-A018 и дъмп на паметта и сега всичко е в ред,но е черно бяло изображението.Интересува ме има ли в сервизния режим възможност за включване на PAL,защото нямам R-30SVC или трябва да се търси повредата на друго място. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 18:34 Заглавие: Re: daewoo 21Q1T-CP375 |
|
|
| tehnica написа: | | Колеги телевизора е със сменени видеопроц.TDA8374,процесор SDA5255-A018 и дъмп на паметта и сега всичко е в ред,но е черно бяло изображението.Интересува ме има ли в сервизния режим възможност за включване на PAL,защото нямам R-30SVC или трябва да се търси повредата на друго място. |
НА AV има ли цвят? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 18:39 Заглавие: daewoo 21Q1T-CP375 |
|
|
Това мога да го пробвам утре.Ако има какво? _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Съб Апр 15, 2006 13:15 Заглавие: Re: daewoo 21Q1T-CP375 |
|
|
| Tokio написа: | | tehnica написа: | | Колеги телевизора е със сменени видеопроц.TDA8374,процесор SDA5255-A018 и дъмп на паметта и сега всичко е в ред,но е черно бяло изображението.Интересува ме има ли в сервизния режим възможност за включване на PAL,защото нямам R-30SVC или трябва да се търси повредата на друго място. |
НА AV има ли цвят? | И на AV няма цветно.Пробвах го и на SECAM,пак няма цветно. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 15, 2006 14:13 Заглавие: |
|
|
| Колега, схемата я има във фаилообменика като шаси на HITACHI -CP375 и с осцилоскопа ще се види къде е проблема.Мисля че цвета си го избира автоматично. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Съб Апр 15, 2006 14:39 Заглавие: |
|
|
| Изпратих ви Service Manual на модела разгледайте го.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|