| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 17:46 Заглавие: звук 6.5 MHz на tv funai 14a-7010 |
|
|
Здравейте колеги, как да пусна звук 6.5 мхц. Телевизора е внесен от Гърция, в менюто е блокиран стандарта на звука. Шасито е с проц. ST 92195c 3b1/oeo vestel /t3x21o, памет 24C08 и STV2246c - междинна и видео. За съжаление нямам никаква информация за този телевизор , но мисля че шасито е 11АК36 поне по етикета на капака _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 17:52 Заглавие: |
|
|
погледни това в пощата ще свърши ли работа.... _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 18:39 Заглавие: |
|
|
Благодаря колега Ноел, свърши чудесна работа и твто проговори  _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|