| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 18:21 Заглавие: GRUNDIG CUC2059 |
|
|
| dump за този телевизор ако може някои да ми изпрати. Предварително благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 12:22 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с този. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Пон Апр 10, 2006 11:16 Заглавие: |
|
|
| този не става |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 17:44 Заглавие: |
|
|
| памет намерих но дефекта си остана. видео процесора е TDA8844 и нямам Н импулс. някои ако има идея |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 18:20 Заглавие: |
|
|
| detelin написа: | | памет намерих но дефекта си остана. видео процесора е TDA8844 и нямам Н импулс. някои ако има идея |
Този видеопроцесор се управлява по шини. Провери дали има комуникация по шините, дали чипа има захранване и пак пиши. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 19:43 Заглавие: |
|
|
| благодаряти tokip че ме подсети да проверя шините |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|