| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 7:31 Заглавие: климатроник |
|
|
Здравейте
имам следния проблем на Renaul Laguna и Lanchia Dedra
климатика на студено не работи
и на двете коли ги настройвам на LOW всички вентилатори вартят всичко работи но студено няма
и надвете коли системите са заредени с фреон
електроните блокове за управление на климатрониците са сменяни със сигурно работещи
съмнявам се за датчиците за налягане в системато но незнам как да ги премеря
ако някои има идея моля да помага
Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 11:51 Заглавие: Re: климатроник |
|
|
| lubomirblg написа: | Здравейте
имам следния проблем на Renaul Laguna и Lanchia Dedra
климатика на студено не работи
и на двете коли ги настройвам на LOW всички вентилатори вартят всичко работи но студено няма
и надвете коли системите са заредени с фреон
електроните блокове за управление на климатрониците са сменяни със сигурно работещи
съмнявам се за датчиците за налягане в системато но незнам как да ги премеря
ако някои има идея моля да помага
Благодаря |
Какво значи:
| Цитат: | | климатика на студено не работи |
Доколкото зная, автомобилните климатици не могат да се включат в режим охлаждане когато външната температура е под 12 градуса (примерно). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 16:25 Заглавие: |
|
|
Поне муфата на компресора сработва ли или и това е от неизвестните? _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 22:15 Заглавие: |
|
|
| Виж идват ли +12V до муфата(трябва да има букса),че може проблема да е в прекъсната намотка на муфата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Съб Апр 15, 2006 6:59 Заглавие: климатроник |
|
|
Благодаря на всички
Проблема на Deltata беше в електрония блок за запалването от там се управлява релето за климатика. Лоши спойки
А при Лагуната е преправяна здраво инсталацията и днес ще има борба с "тиква"
И наче и на двете коли ръчно като подадеш 12 волта на соленоида които управлява шаибата на климатика започва да духа студено |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|