| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 7:57 Заглавие: HITACHI CS3290TAN |
|
|
Дефектен е транзистора на захранването, на който пише :
73233
H2 37
Моля за помощ, какъв транзистор е това, за да сложа нещо? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 8:17 Заглавие: |
|
|
Руснаците казват че в серията CS използват два транзистора на захранването BUT12 и S2000 незнам до колко може да им се вярва  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 8:18 Заглавие: |
|
|
По корпус прилича на BUT12
Малко уточнение.
Сега ми казаха че на платката отдолу има означение на изводите като за полевак |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 8:28 Заглавие: |
|
|
В такъв слчуай би трябвало да е BUZ71 поне от това което имам като информация , на първо четене само него виждам като полевак. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 10:28 Заглавие: |
|
|
| в cl2890tan e buz91 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 10:39 Заглавие: |
|
|
| Приключвам темата, сложих BUZ91A za всеки случай, и си работи екстра. Малко се забавих защото имаше проблем и с керамичната платка. Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|