| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bojo06 Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 152 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:15 Заглавие: Помощ за Панасоник шаси Z7 |
|
|
При първоначалния оглед беше дал накъсо ценера/R2KN/ във веригата на 140В.При проверка на елементите около STR58041 и хоризонт. транзистор всички бяха наред.При вкл. на друг товар в веригата на 140в. захранването сработва и след около 10s. изключва релето, като светодиода започва да мига.Другите изходни напрежения от захраването са в норма /13в и 21в./,а напрежението 140в. е 13в .Профилактично смених STR-а , но всичко си беше пак същото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:44 Заглавие: |
|
|
| Имал съм подобен проблем оказа се D505 мисля не мога да го видя добре на схемата , вързан е последователно на захр. на драйверния.Направо го смени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:45 Заглавие: |
|
|
| Това 140 волта по схема го дават 125волта а другите две са същите.Защо не откачиш захранването на LA7840 на 1-во и от 6-то краче. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bojo06 Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 152 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:57 Заглавие: |
|
|
| Ще проверя диода и захр. на LA7840.Ще пиша по-късно за резултатите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yosko_1 Опитен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 158 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:57 Заглавие: |
|
|
да D505 захранва драйвера за старт, виж и C567 в тази верига. може и за ТХО да е но е проблем намирането му. HR няма. _________________ Skype-yosko_1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|