| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ronel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Яну 2006 Мнения: 119
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 20:39 Заглавие: ПРОБЛЕМ С HANSEATIC |
|
|
HANSEATIC-CTV-2081 процесор-GS8234-02D,видео TDA8361.
Стои в Stand By при натискане на мрежовия бутон TV-то тръгва за 2-3
секунди и изключва релето за 115v. и преминава в дежурен режим.При шунтиране на релето високото идва ,но екрана свети с обратен ход без картина.Няма OSD ,подават се 5v. на процесора и 8v. на TDA8361.Помогнете с идеи.Шасито е на LG(PC-31A). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 20:50 Заглавие: |
|
|
| Като залепиш краката на релето- тхо си заработва и затова светва с развивка.8361 е аналогова ,и при 8 в. захранване тръгва и стабилизира H out.Схема трябва ли ти.Нещо около процесора ще да е.Как са шините? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 23:08 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с кварца-4MHz,Reset-IC03(7042) от фотоприемника постъпват ли импулси на процесора.Променя ли се нивото на извод ON/OFF на процесора ако идват импулсите от дистанционното.Диодите и ценерите около процесора как са. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 11:37 Заглавие: |
|
|
| на тда 8362 идва и второ напрежение от ТХО-то-то как е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|