 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dreadx Опитен потребител

Регистриран на: 27 Мар 2005 Мнения: 413 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 20:22 Заглавие: Дистанционно за Pacific DVD-900 |
|
|
| Миналата седмица пуснах темата в раздел купувам/продавам, но явно никой няма такова излишно, поне можете ли да ми кажете с кое от универсалните дистанционни да го заменя? Опитах се да нацеля кодовете с едно универсално, но не поддържа всички функции, и освен това единствените кодове които се уцелиха да тръгнат бяха в раздела за сателитни приемници на въпросното дистанционно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 20:35 Заглавие: |
|
|
dreadx, пиши ми на лични ако проявяваш интерес.
Мисля, че ще намерим решение на въпроса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|