| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GrinSatan Нов потребител

Регистриран на: 22 Апр 2006 Мнения: 1
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 19:02 Заглавие: Проблем с Samsung TV cw29m064nrxxec - не се включва |
|
|
Здравейте,
Имаше малки изкривявания в растъра и реших да вляза в Service mode да ги пооправя. Но освен това видях, че има някои опции които не бяха включени. Включих някои от тях и телевизора си работеше нормално с новите допълнения (FM Radio, V-Doulby, DNIe Jr и Antenna Disp) След това отново влязох в Service mode и включих останалите възможни (PIP, LNA, High Deviate, Tilt, Hotel Mode, Search LNA). Излязох от сервизното меню и повече не можах да включа ТВ (дори и във сервизното меню). Предполагам че е от Hotel Mode-a. Някой знае ли как да го изключа (ако е то).
Когато включа телевизора, той се изключва след около 2 секунди, като не светва екрана или звука. След около 10-тина секунди се чува щракване (изключване на някаква защита).
Моля помогнете!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 19:05 Заглавие: |
|
|
занеси го на сервиз -вероятно е гаранционно -и друг път не рови там дето не ти е работа. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 21:43 Заглавие: |
|
|
така става като ровите дето не ви е работата господа клиенти
Ай сега на майстор заминавай! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 22:46 Заглавие: |
|
|
| Аааалелуя! Предлагам модератора да направи тази тема важна! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Апр 23, 2006 10:03 Заглавие: |
|
|
Ако телевизора Ви е гаранционен,занесете го на сервиз и се молете да не си платите за удоволствието да се поровите с сервизния режим.Ако не е в гаранция,то тогава сложете една нова празна памет и продължете с изучаването на сервизния режим.
Разбира се и в двата случая е по добре да го занесете за ремонт,но има и хора които обичат да експериментират със своите вещи,това според мен е тяхно право,все пак парите са си техни. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|