| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 18:13 Заглавие: Saund 3000 |
|
|
| Като каква се чете и пише паметта GRN007 и ако може и някой бин за всеки случай.Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 18:42 Заглавие: GRN007 |
|
|
| 24C04 = GRN004,GRM005,GRN008,GRN007,GRX006,GRX007,GRM008,D6254,85C94 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 18:43 Заглавие: |
|
|
| Като 24C04 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 18:48 Заглавие: |
|
|
| Pony-то изписва че устройството не отговаря може би нещто не е наред |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 18:56 Заглавие: |
|
|
Виж как връзваш 7 крак _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 19:15 Заглавие: |
|
|
| nikokl написа: | | Pony-то изписва че устройството не отговаря може би нещто не е наред |
Това го изписва ако интерфейса нещо не ти е наред (или не е този порта).
И празен цокъл да сложиш - ще го изчете.
При програмирането ще ти даде грешка при верификацията, но не и това съобщение.
Гледай хардуера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 21:11 Заглавие: |
|
|
| При мен понитто не я ли хване памета винаги ми дава проблем в хардуера и се оказва така.Провери си интерфеисите и ако всичко е наред пиши нова 24ка.Ако никои колега не ти е пратил бин пиши ще ти изпратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 21:34 Заглавие: |
|
|
Понито е добър програматор ,но за серийни еепромове 24ХХХ,93ХХХ,25ХХХ a специално с GRN007 едва ли ще се справи аз повече оприличавам за аналог на тази памет Xicor X2404 а не стандартна 24С04
Колега nikokl купи си Orange 2 или Seeprog за да нямаш повече такива проблеми ето и едно линче по темата --->
http://www.programatoribg.com/
за еепром аналози --->
http://tsuko.hit.bg/Eeprom%20information.htm |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Нед Апр 23, 2006 17:53 Заглавие: |
|
|
| Колегата Tsuko e прав наистина не мога да я запиша успях да прочета нещо но не съм сигурен дали е вярно.На кои адреси трябва да стои кода |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Апр 23, 2006 18:07 Заглавие: |
|
|
| nikokl написа: | | ...успях да прочета нещо но не съм сигурен дали е вярно. |
Най-простия вариант да се увериш дали това което си прочел е вярно, е да я прочетеш няколко пъти.
Сравни прочетеното ако се различава - със сигурност не си прочел това което трябва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|