| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vasjud Гост
|
Пуснато на: Вто Апр 25, 2006 12:10 Заглавие: TV PHILIPS 21PT5520 |
|
|
Купих си това телевизорче.
Картината е хубава и звука също.
Проблема е , че му намерих 2 неща които ме притесняват,
а и нямаше как в техномаркета да ги забележа.
Едното е , че като му сложа мутето се чува един шум откъм кинескопа-
това може да е нормално-но на стария ми самсунг не се чува.
Другото нещо което е по-лошо е , че картината е изкривена.
Когато образа изпълва кинескопа не се вижда,
но когато има черни черти отгоре и отдолу-се забелязва
едно завъртане обратно на часовниковата стрелка.
Примерно отдясно е 5 сантиметра, а отляво е 4 сантиметра.
Много ме дразни.
Това повод ли е за рекламация и поправимо ли е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Кост Гост
|
Пуснато на: Вто Апр 25, 2006 15:58 Заглавие: |
|
|
| Ако си поставиш за цел да му търсиш недостатъци ще намериш и несъществуващи.Какво значи шум от кинескопа?Та той е дебело стъкло и не може да шуми.Не го казвай повече че ще се изложиш.Само мониторите са идеално прави.За телевизор ,изискванията за геометрия са по хлабви.Да, наклона на картината може да се корегира.Обърни се към гаранционния сервиз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivanov1 Гост
|
Пуснато на: Сря Апр 26, 2006 11:25 Заглавие: |
|
|
А как се влиза в сервизния режим натози телевизор?
Каква е комбинацията? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Апр 26, 2006 11:32 Заглавие: |
|
|
Ivanov1
,телевизора не е ли в гаранция? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ivanov1 Гост
|
Пуснато на: Сря Апр 26, 2006 11:47 Заглавие: |
|
|
| В гаранция е- но това не пречи да го знам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vasjud Гост
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 13:44 Заглавие: |
|
|
А бихте ли ми казали къде в София се намира
гаранционния сервиз за Philips , за да го занеса.
Направо много ме дразни, много му е крива геометрията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 14:50 Заглавие: |
|
|
На гаранционната карта пише,най-вероятно е "Пан сервиз" _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Маринов Нов потребител

Регистриран на: 01 Май 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 21:18 Заглавие: |
|
|
| Ако не държиш на гаранцията, отвори го и му завърти отклонителната система в желаната посока но преди това лашни стопорният болт и внимавай със затягането!!! Шумът вероятно е от механично разместване на ТХО! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 21:45 Заглавие: |
|
|
| Абе човеко ако нямаш излишни пари не си чупи телевизора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|