| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kikon_20 Нов потребител

Регистриран на: 01 Май 2006 Мнения: 4 Местожителство: 4ugbina
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 9:08 Заглавие: PROBLEM S GOVORITEL 3Ocm diametar |
|
|
| imam problem s edin govoritel PIONNER nov e na okolo 3-4 meseca i kogato go slogih nqmah problem no predi sedmica po4na da mi glahne puskam go sviri i sled minuti se gubi i zabavq samia bas ot kakvo moge da e blagodarq |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tropper Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 1299 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 9:10 Заглавие: |
|
|
пробва ли на друг усилвател?
и.... ПИШИ НА КИРИЛИЦА _________________ Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kikon_20 Нов потребител

Регистриран на: 01 Май 2006 Мнения: 4 Местожителство: 4ugbina
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 9:19 Заглавие: |
|
|
да пробвал сам на няколко са6тото си е
зна4и бас касата ми е с 30см кабел до усилжатела |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 9:31 Заглавие: |
|
|
До тук освен, че е | Цитат: | | PIONNER.....3Ocm diametar |
от нищо не става ясно като за какви мощности (на едното и другото) се говори, а така също какво е съгласуването по импеданс. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 16:45 Заглавие: |
|
|
За да те разберем най добре му запиши звука на mp3 и го качи някъде. _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 17:14 Заглавие: |
|
|
| Презапой гъвкавите проводници(м/у клемите на говорителя и мембраната).Внимателно нагрявай спойките отиващи към мембраната,защото може да я прегориш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 22:40 Заглавие: |
|
|
Филтър някакъв ти прави проблем... разгледай си бас- касата
Пробва ли да свалиш говорителя от нея? _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kikon_20 Нов потребител

Регистриран на: 01 Май 2006 Мнения: 4 Местожителство: 4ugbina
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 8:43 Заглавие: |
|
|
| зна4и е с максимална мо6тност 600w и стапалото е алпин 4 изхода 340w но ас го пробвах с по силно , а моге ли това да се далги на самата каса прави ми е един познат |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 18:41 Заглавие: |
|
|
| kikon_20 написа: | | а моге ли това да се далги на самата каса прави ми е един познат |
само тва е, щом ти е правел познат. _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|