| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 10:56 Заглавие: Има ли сервизен режим AKAI CT-14WKDT |
|
|
| Телевизора дойде с друг дефект,но клиента се оплака че преди да го даде на ремонт на друг сервиз е имал два AV-режима,а след това е останал един,паметта е сваляна явно е сменян дъмпа,от което предполагам че е възможно да има някакъв сервизен режим.Проц:707А2207 KWMCC за първи път виждам такъв, видеото:AN5195K,ще бъда благодарен ако някой ми предложи начин за активиране на втори AV-канал,или директно смяна на дъмп с два AV-входа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 11:48 Заглавие: |
|
|
Натисни и задръж volume+ и volume - от панела на телевизора и включи мрежовия ключ. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 11:59 Заглавие: |
|
|
| Влязох в серв.режим но отделните опции се превключват от бутоните на цифрите а регулиране от volume но не видях опции за превключване на AV-режимите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 12:04 Заглавие: |
|
|
Пробвай _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 12:30 Заглавие: |
|
|
| Благодаря dima,проблема се уреди с дъмпа който даде. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|