| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 9:58 Заглавие: CAR CD Kenwood DEH-2006RDS-ZRN |
|
|
| Колеги моля за помощ,трабва да се разкодира.Кодирало се при изваждане на акумолатора.Не е с комерсиална цел-на другарчето в риболова е,аз нямам почти никакъв опит.Мога да чета и пиша някои памети,записал съм всички надписи по него,ако някой иска да помогне нека пише в ЛС!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 10:28 Заглавие: |
|
|
Това трябва да е Рено и производител PIONEER. Има ли вътре PDH004A? Ако има тя е равна на Х24С44 -16x16 = 256 bit = 32 bytes NVRAM, има Standart и Rotated MW. Чете се с Оринж като Х2444. Ако донесете от рибата, може и да помогнем.  _________________ НБС-СЕБТ http://www.nbs-set.com/
http://tvbonel.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 10:41 Заглавие: |
|
|
Напълно си прав приятелю,колата е "Renault Espace" радиото е фабрично с джойстик за управление на кормилото.Незнам защо го написах Кенвууд .Имаш една тава най отбрана хищна риба.Трябва да прочета паметта ли ?Не съм го разглобявал... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:12 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | Напълно си прав приятелю,колата е "Renault Espace" радиото е фабрично с джойстик за управление на кормилото.Незнам защо го написах Кенвууд .Имаш една тава най отбрана хищна риба.Трябва да прочета паметта ли ?Не съм го разглобявал... |
чети паметта ако трябва бинче ще пращаме _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:25 Заглавие: Re: CAR CD Kenwood DEH-2006RDS-ZRN |
|
|
| Stoy40 написа: | | Колеги моля за помощ,трабва да се разкодира.Кодирало се при изваждане на акумолатора.Не е с комерсиална цел-на другарчето в риболова е,аз нямам почти никакъв опит.Мога да чета и пиша някои памети,записал съм всички надписи по него,ако някой иска да помогне нека пише в ЛС!!! |
Тичай на пощата, имаш писмо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 15:35 Заглавие: |
|
|
| Много благодаря!Довечера ще му изчопля паметта утре ще пиша и във вторник ще кажа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 17:01 Заглавие: |
|
|
Дайте един бин че е омазан. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 17:10 Заглавие: |
|
|
Пробваи този . _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 17:14 Заглавие: |
|
|
Много интересно вътре няма кой-знае какво но това изтеглих от мрежата ,дано да имаш късмет и да се получи нещо. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 23:58 Заглавие: |
|
|
Радиото работи след многобройни проби. Кода е на края на бина и не е в явен вид. Ако на някой му потрябва работещ бин да се обажда. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|