| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
niciM Активен потребител

Регистриран на: 05 Окт 2005 Мнения: 87 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 12:06 Заглавие: Тунер-КРИСТАЛ |
|
|
Колеги някои да даде идея как може да се присади хипер банд-тунер
на Кристал от старите модели с големия тунер с 99 канала? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 12:21 Заглавие: |
|
|
Не може  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 13:15 Заглавие: |
|
|
Преди време се продаваха за Кристал блокове с 90 канално дистанционно с OSD, МЧ и хипербанд тунер, дори и телетекст,които се монтираха на мястото на оригиналния блок, но бяха доста скъпи и не се оправдаваше много такава инвестиция. Не ми се вярва някъде все още да са останали от тях. А иначе може да се монтира китайско 90 канално ДУ и тунер хипербанд, но въпросът пак е дали си заслужава играчката. _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
niciM Активен потребител

Регистриран на: 05 Окт 2005 Мнения: 87 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 15:59 Заглавие: |
|
|
| Някои може ли да помогне с схема на оригиналния тунер? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 18:12 Заглавие: |
|
|
| Имам я сканирана ,но е 20 мегабайта ,кажи как и къде да ти я пратя ,щото не съм работил с такива големи файлове! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 19:18 Заглавие: |
|
|
| ELP, сканираното копие със сигурност може да се "посмачка" без от това да му подстрада кой знае колко качеството (а вероятно то и при този размер не е добро), другия вариант -> нацепване с RAR-a на парчета до 2 М и качване тук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
niciM Активен потребител

Регистриран на: 05 Окт 2005 Мнения: 87 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 20:02 Заглавие: |
|
|
| RC е абсолутно прав ,а 4рез пощата мисля 4е ограни4ението е 8мб. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
niciM Активен потребител

Регистриран на: 05 Окт 2005 Мнения: 87 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Юни 22, 2006 10:16 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ELP ,мисля че схемата ще свърши чудесна работа! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|