| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 10:55 Заглавие: Търся схема FUNAI - TV-2100 A MK 7 |
|
|
Търся схема а телевизор FUNAI, модел TV-2100 A MK 7
BL7604F010B1-1-A
CMKS-P3X
TMP47C434N-R214
CXA1214P
Да поправих си печатната грешка - ТМР47С434N-R214
Последната промяна е направена от интермаш на Съб Май 27, 2006 19:11; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 12:04 Заглавие: Схема Фунай |
|
|
Не, Пампоров, "Ето не Рио Де Жанейро"
Няма я моята.
Има интересни комбинации с означенията на модела:
Например: на мен ми трябва
TV - 2100 A -MK 7
а там има:
TV - 2100 A - MK 10
TV - 2000 - MK 7
TV - 2000 A - MK 7
Изтеглих ги и трите, но уви.
Продължавам да търся.
Дано Коцев вече се е събудил  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 15:21 Заглавие: Фунай |
|
|
Иване,
аз тези ги гледах още вчера. И там го няма моя модел.
Продължавай да търсиш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 16:16 Заглавие: |
|
|
Бре ти ме хвърли в тъч Какъв е тоя твой модел ??? С какви интеграли е вътре и какъв ти е дефекта ???  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 16:21 Заглавие: Re: Фунай |
|
|
| интермаш написа: | Иване,
аз тези ги гледах още вчера. И там го няма моя модел.
Продължавай да търсиш  | Какво му е особеното на твоя модел все си мисля че схемата на TV2000A|-MK7 трябва да ти свърши работа разликата е само в кинескопа 20и21 инча Остава да кажеш че твоя фунаи е единствен и уникален При тях има два вида захранване едното е със 2SD1710(класика в жанра) другото с полевак (доста рядко срещано)Има и два джънгала CXA1213 и ТА8659(по спомени)когато има телетекс Тези апарати се правят от години без схема (поне у наше село)До тук ти писах за МК6иМК7 ако искаш мога да ти опиша и останалите кои какво има вътре МК5,МК8,МК10 и тн В момента на пазара има пак фунаи но те са от твоите любими шасита 11АКхх  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 17:31 Заглавие: |
|
|
интермаш това не е ли TMP47C434N-R214 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 17:34 Заглавие: Re: Фунай |
|
|
| интермаш написа: | Иване,
аз тези ги гледах още вчера. И там го няма моя модел.
Продължавай да търсиш  | Да бе да, Иван си няма работа мислиш , я виж тук -  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 18:07 Заглавие: |
|
|
Предполагам че или захранването му е с полеви транзистор или е с телетекс от тия дето платката стои отстрани на кутията та затова нещо се обърква.Но нека напише с какво е изпълнен вътре пък ние ще намерим схема.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|