 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Нед Май 28, 2006 16:25 Заглавие: dvd panasonic sa-ht500 схема |
|
|
Здравейте, трябва ми схема на горепосочения модел ,работи нормално но дисплея не свети.Благодаря Ви . _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Май 28, 2006 16:31 Заглавие: Re: dvd panasonic sa-ht500 схема |
|
|
| georgie написа: | | Здравейте, трябва ми схема на горепосочения модел ,работи нормално но дисплея не свети.Благодаря Ви . | Пращам ти нещо на пощата, дано да ти свърши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgie Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2004 Мнения: 222 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Нед Май 28, 2006 18:12 Заглавие: |
|
|
Tokio благодаря ти,мисля че ще стане, схемата е много добра ,търся си напреженията сега.Успех _________________ ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|