| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
станислав гост Гост
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 11:17 Заглавие: ???? сервизен режим за тв Philips 29PT8306/12 |
|
|
| можете ли да ми помогнете с влизането в сервизн режим на тв Philips mod.29PT8306/12 SEM2E AA или тв Philips mod.2PW9503/12 S6bmD2.22 AA менюто е еднакво за двата тв. 100 херца са сьс 100 канала |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 11:47 Заглавие: |
|
|
Телевизора има доста сервизни менюта.За кое ви интересува и къде да го пратим? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 12:35 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | Телевизора има доста сервизни менюта.За кое ви интересува и къде да го пратим? | трябва да се оправи геометрията предава вьв вьзглавница пишете ми тук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 13:24 Заглавие: |
|
|
| Едва ли ще го оправиш от сервизното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 22:43 Заглавие: |
|
|
1 СТЕНД БАИ 2 МЕНЮ 3 062596 062596 4 ДИСПЛЕИ ОБАЧЕ ПО БЪРЗИЧКО  _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Юни 13, 2006 9:45 Заглавие: |
|
|
| dinko написа: | 1 СТЕНД БАИ 2 МЕНЮ 3 062596 062596 4 ДИСПЛЕИ ОБАЧЕ ПО БЪРЗИЧКО  | благодаря за информацията ще пробвам и ще пиша за резултата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|