| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Юни 09, 2006 11:35 Заглавие: samsung ks1a |
|
|
| два дена ме мъчи тоя самсунг .беше му гръмнало захранването. смених му всичко по захранването но тоси работеше само в пусков режим, накрая се оказа импулсния траф аа2-00134а . та въпроса е откъде да се намери. не ми се слага турско |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Юни 09, 2006 13:58 Заглавие: |
|
|
В къщи на сина телевизора е с турско,от една година-вече взе да здава багажа.
По добре от старо шаси изрежи захранването.Не е много гот ,но върши чудесна работа.
А траф подобен и аз търсих и стигнах до горното заключение. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юни 09, 2006 19:56 Заглавие: Re: samsung ks1a |
|
|
| venelin написа: | | два дена ме мъчи тоя самсунг .беше му гръмнало захранването. смених му всичко по захранването но тоси работеше само в пусков режим, накрая се оказа импулсния траф аа2-00134а . та въпроса е откъде да се намери. не ми се слага турско |
Защо не си поръчас от К&К или АСВО _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Чет Юни 15, 2006 12:56 Заглавие: |
|
|
и все пак колеги нямали някой схема на този вариант на шаси кs1a2
моде ла е cz 21n112t |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Юни 19, 2006 19:41 Заглавие: |
|
|
| Изпратих Ви схемата на посоченият модел, макар със закъснение... Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 10:10 Заглавие: |
|
|
| благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|