 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
icoboys Нов потребител

Регистриран на: 14 Юни 2006 Мнения: 1
|
Пуснато на: Сря Юни 14, 2006 8:59 Заглавие: Фритюрник TEFAL |
|
|
Колеги моля ви за помощ ! Тарся пластмасово дъно(капак)за фритюрник TEFAL с диаметър 25 см. (Сигурно е 5 литров незнам)Ако някой има да пише ако някой знае къде да ме насочи да пише . Иначе е нов и не ми се хвърля .
Модерирано от RC
И колко теми ще отвориш по този "проблем"?
Филипов edit: Темата ти е тук с променено от мен заглавие http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=19669
Това е за добре дошъл, защото констатации че няма къде да си пържиш картофите не вървят поне в този форум. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|