| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
danzata Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2004 Мнения: 40 Местожителство: vratza
|
Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 15:34 Заглавие: TV Crown захранване |
|
|
Здравеите пак съм аз.Имам питане за едниа маркировка на ценер диоди SR-2M дали е същия като R2M които е на 150В.И защо е свързан във върига където по схема има дадени 103В.
Последната промяна е направена от danzata на Чет Юни 29, 2006 9:42; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 15:48 Заглавие: |
|
|
| Схемата я има публикувана в Радио телевизия електроника бр.4/91г. Ама в електронен вид я нямам. Да се опитвам да снимам? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 16:16 Заглавие: |
|
|
пратих ти нещо,но от друг адрес,
дано ти свърши работа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danzata Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2004 Мнения: 40 Местожителство: vratza
|
Пуснато на: Чет Юни 29, 2006 11:31 Заглавие: Re: TV Crown захранване |
|
|
| ТВ-то тръгна мерси на всички отзовалисе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|