| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 11:06 Заглавие: Проблем с NEO 29" |
|
|
Колеги, NEO 2962TXF с процесор SDA 5555 A068 и видео STV2248C. Интересува ме каква е стойността на съпротивлението R402, което е към драйверния траф.
Последната промяна е направена от stiyan stoikov на Съб Юни 24, 2006 11:23; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 11:08 Заглавие: |
|
|
| можете ли да кажете кое шаси е,ще епо лесно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 11:10 Заглавие: |
|
|
3,3кОм
Последната промяна е направена от fikret на Съб Юни 24, 2006 11:19; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 11:11 Заглавие: |
|
|
Не съм много сигурен, но май шасито е REV- 02. Проблема е, че има говор, няма картина. Не му тръгва генератора. Ако някой има схема ще му бъда благодарен, ако ми я прати по пощата.
Последната промяна е направена от stiyan stoikov на Съб Юни 24, 2006 11:13; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 11:11 Заглавие: |
|
|
3,3kom на 5W _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 12:46 Заглавие: |
|
|
| STV2248C и STV2248H дали са еднакви? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 12:50 Заглавие: |
|
|
| да еднакви са,заменял сьм ги |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 13:33 Заглавие: |
|
|
| Внимавай от къде купуваш.От тях има много ментарки,аз се опарих вече. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 13:54 Заглавие: |
|
|
| pepi_voinishki1957 написа: | | Внимавай от къде купуваш.От тях има много ментарки,аз се опарих вече. | Колега не съм попадал на менте но установих че при шаситата на Vestel не всяка тръгва Tази която не иска да тръгне на турското шаси си работи на китаиско без проблем и най тъпотое че не мога да хвана някаква закономерност коя кога работи Ситуацията е подобна както преди години със TDA8362 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 24, 2006 14:18 Заглавие: |
|
|
| Това което пишеш е много интересно и си заслужава да го поизследваме малко да видим къде е разликата .Но все пак като си го купуваш си заинтересуван да тръгне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|