| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 20:28 Заглавие: Проблем с LG CK -14J70X |
|
|
Колеги ,TV е изпълнено с пр. TMP87CP38N-3E75 ,TB 1238AN ,TA 1275AZ.Последните две съм ги сменял и ефекта е същия ! TV -то се държи все едно че го няма ЯРКОСТНИЯ !Нямам схема и съм работил "слепешката" .Ако има някой такава нека да помогне .Шасито е GW-01A.Идеите винаги са от полза  _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 20:32 Заглавие: Re: Проблем с LG CK -14J70X |
|
|
А осцилоскоп имаш ли?Ако е стънка шиика -кинескоп 90%,но ако имаш яркостен на катодите! _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юни 21, 2006 21:23 Заглавие: |
|
|
Нямам представа дали е атака от TB 1238AN или ВУ!?НЕ знам как е организирано? _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 18:14 Заглавие: |
|
|
Колеги ,не мога да намеря все още схема на апарата!  _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 21:29 Заглавие: |
|
|
| Тръгни назад от извод АВЛ на ТХОто и виж за прекъснал резистор или пробил ценер от порядъка на 5.1 5.6в. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|