| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 21:02 Заглавие: PHILIPS CAR400 |
|
|
cpu - P83CE559EFB 011
eprom 24c16
колеги -- това е оригиналния дъмп - кода го знам - ако може някой да му махне кода - ще съм му много благодарен
дисплея в колата на клиента е почти заминал - едвам се виждат някакви точици
пробвах няколко бина които имам , но нещо не тръгна
имам и други бинчета , но всички са с кодове
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=22717 _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 21:39 Заглавие: |
|
|
Поща  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Чет Юни 29, 2006 9:23 Заглавие: |
|
|
Благодаря - бай тишане , но нещо не става този дъмп
имам го същия , с този не светят скалните лампи
ще пробвам на сляпо да дезактивирам кода от самия касетофон _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Юни 29, 2006 10:06 Заглавие: |
|
|
| Ако твоя бин е тони......, върнал съм го в пощата ти без да търси код! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|