| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 6:36 Заглавие: TV Panasonik TC-26B3EE |
|
|
Свива картината от дясно на екрана като някой път пове4е или по малко /около 10см./ и нагрява крайния транз. Имам съмнения за
отклон. система. Моля някой да сподели ако е имал такъв слу4ай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 7:49 Заглавие: |
|
|
какьв е кинескопа?
досега на панасоник никога не сьм имал проблем с отклонителната система.вьзможно е друг елемент да прави белята.сподели кое шаси,елементна база на крайното стьпало за хоризонтална развивка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 9:09 Заглавие: |
|
|
| Кинескопа е 26ин4а схемата я има в файлообменника но шаси не е дадено.Затова ме съмнява защото само от дясно свива от ляво е добре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 10:52 Заглавие: |
|
|
| Няколко пъти съм имал случай на студена спойка на драйверния трансформатор, което довежда до дефектиране на крайния транзистор. Щом го прави различно, провери го за студени спойки! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 11:36 Заглавие: |
|
|
| Доста спойки презапоих,вклю4ително и самата тел на ХОБ и за сега работи.Ще прегледам и др.трансф.за студ.спойки.Благодаря за помоща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 18:58 Заглавие: Panason... |
|
|
Ако е сменян крайния эа ХО-вьэможно несьвпадения на характеристики.Вьэм.-деф.иэходящ С на хор.раэвивка.И един стар куриоэ-бях иэвел крайния с кабели на вьншен радиатор-бях раэменил баэа и емитер. _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|