| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 17:02 Заглавие: sc 303 |
|
|
колеги - помагайте
купих си дисплей от астра - включвах го в друг автомобил за проба и работеше идеално / касетофона беше GRUNDIG SC303D /
в момента го пробвам пак на същия модел / работещ / но не иска да се антивира дисплея като включа касетофона
дисплейчето иначе светва - показва всичко ,дата ,година и т,н,
свързването го правя по схемата показан на линка
http://www.eelkevisser.nl/display.htm
краче 1 - +12в
3 маса
6 - +12в
9 - SCL
10 - MRQ
11 - SDA
бъркам ли някъде
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 17:46 Заглавие: |
|
|
8 Car-radio on The Radio is on. The date will disappear and make space for the RDS signal _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 17:58 Заглавие: |
|
|
а това 8-мо краче каде да го запоя в касетофона - там излизат само SCA.SCL . MRQ и маса _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 18:12 Заглавие: |
|
|
извинявай че не те ориентирах
+12v _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|