| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Strahil Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 129 Местожителство: Triavna
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 12:14 Заглавие: Philips 22DC594/65B |
|
|
Моля за малко помощ за това касетофонче.Не е забит но кода е неизвестен.Не сам чел точно такав до момента за това да питам: кода според мен е в паметта 24W16 в DIP корпус., имали нещо особено при четенето и (ако в нея е кода разбира се) и ако може някой да ми изпрати работещо дъмпче с известен код ще сам му много задължен.
Благодаря предварително на всички отзовали се!Поздрави. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 13:00 Заглавие: |
|
|
Вижте в пощата си може нещо и да помогне. _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
scorpions Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 91 Местожителство: ЯМБОЛ
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 13:16 Заглавие: |
|
|
пуснах ти още 2 дано последния свьрши работа _________________ Цял живот се учиш и умираш ненаучен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 13:22 Заглавие: |
|
|
Поща! _________________ Никога не е късно да станеш за резил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Юли 01, 2006 13:51 Заглавие: |
|
|
Прочети паметта и закачи бина да го разгледаме _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 9:34 Заглавие: |
|
|
| Philips-а е вече готов.Благодаря още веднъж на всички отзовали се! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|