| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
blago76 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 123
|
Пуснато на: Сря Юли 05, 2006 16:45 Заглавие: търся схема! |
|
|
| Здравеите! търся схема за ТВ SHIVAKI STV-202M4. Ако можете да ми помогнете емаил: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blago76 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 123
|
Пуснато на: Сря Юли 05, 2006 18:17 Заглавие: |
|
|
| шасито е РС-04А |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юли 05, 2006 18:19 Заглавие: |
|
|
| Схемата потегля...Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blago76 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2005 Мнения: 123
|
Пуснато на: Сря Юли 05, 2006 19:41 Заглавие: |
|
|
мерси много!!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|